pre dizajn, pre ľudí, pre budúcnosť

Každý deň sa snažíme pre vás robiť všetko najlepšie ako len vieme! Aby sme neostali len pri neosobnom kontakte, chceme sa vám priblížiť, aby ste mali aspoň akú-takú predstavu, kto vlastne sme.

Akú víziu a priority sme si zvolili?

for people

.. pre ľudí

Fornier vznikol v slovenskej materskej spoločnosti Business partners Slovakia, s.r.o., ktorá je výlučne obchodníckou firmou. S novou ideou sa chceme priblížiť bližšie k našim zákazníkom. Preto sme vyvinuli iniciatívu vytvoriť novú oblasť spoločnosti, kde dokážeme byť bližšie nielen architektom, či dizajnérom ale aj každému nadšencovi prírodných materiálov v interiéri!

for design

.. pre dizajn

Naším prioritným cieľom je ponúknuť každému zákazníkovi vhodný materiál, ktorý spĺňa nielen tie štandardné, ale aj tie neštandardné dizajnové požiadavky. Nechceme aby to znelo len ako obyčajná marketingová fráza. Našou túžbou je, aby materiály od nás tvorili dôležitú súčasť interiéru. Na spokojnosti našich zákazníkov nám nesmierne záleží! Denne sa snažíme ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne a hľadať vhodné riešenia pre jeho projekt, aby mohol dotiahnuť svoju predstavu k dokonalosti.

for future

.. pre budúcnosť

Budúcnosť našej planéty je pre nás veľmi dôležitá. Snažíme sa, aby materiály, ktoré nájdete v našej ponuke spĺňali prísne normy a kritéria v hospodárení s prírodnými zdrojmi. Preto väčšina ponúkaných výrobkov disponuje certifikátmi ako je FSC a PEFC, aby prírodné materiály pochádzali z udržateľných zdrojov.